ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 19.03.2021 22:47

Адміністрація філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що наступного тижня, у зв’язку з проведенням планового обслуговування електромереж, на території нашої громади припинятиметься електропостачання за таким графіком:

22 березня з 8-ї до 17-ї год. – у селі СВІТЛІВЩИНА від КТП-587 та КТП-629 (вул. Жовтнева, СФГ «Деметра»);
23 березня з 8-ї до 17-ї год. – у селі НЕХВОРОЩА від КТП-107 (вул. Миру), КТП-115;
25 березня з 8-ї до 17-ї год. – у селі НЕХВОРОЩА від КТП-383 (степової підстанції, до якої під’єднано тракторну бригаду виробничого відділку №3 ТОВ «Чиста криниця»); КТП-338 (вул. Пушкіна, пров. Бджоляний, ПСП «Приорілля», ТОВ «Чиста криниця», вул. Садова, вул. Полтавська, пров. Родниковий та пров. Глиняний).