АНТИРЕКОРД померлих від COVID за добу в Україні

Дата: 23.03.2021 14:45

Фото без описуЗа добу 22 березня в Україні зафіксували 11 476 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, госпіталізували 2 519 осіб, померли 333 пацієнти, одужали 8 044 особи. Про це повідомив у соціальних мережах Міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Попередній максимум летальних випадків було зафіксовано за добу 16 березня цього року – 289.

За останню добу найбільша кількість нових випадків захворювання зареєстрована в Одеській області (1 122), м. Київ (1 050), Львівській (995), Харківській (843) та Київській (727) областях. Таким чином, столиця з 9-го місця у неділю перемістилася на 2-ге.

Серед нових хворих із коронавірусом по Україні – 606 дітей та 357 медпрацівників.

У Полтавській області упродовж останньої доби зафіксували 697 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з яких 371 у Полтаві. Також було зареєстровано 16 летальних випадків.

На території колишнього Новосанжарського району зафіксували 5 нових випадків.

Вкотре нагадуємо нашим односельцям: не ігноруйте носіння масок в людних місцях! Пам’ятайте, прості речі рятують життя!