СП «Полтавська газонафтова компанія»

Дата: 24.03.2021 14:03

На території Нехворощанської СТГ здійснює видобувну діяльність СП «Полтавська газонафтова компанія». З 2017 року видобувні компанії зобов’язані сплачувати рентну плату за користування надрами (видобування корисних копалин), яка нараховується за кожні 1000 м3 видобутку компанії: 95% нарахувань отримує державний бюджет України, а 5% надходжень до місцевих бюджетів, з яких 3% – до ОТГ та 2% до обласного бюджету.

Так, за 2020 рік СП ПГНК нарахувала 7,2 млн гривень рентної плати до бюджету Нехворощанської ОТГ.

Також Нехворощанська громада заключила ряд соціальних угод з СП ПГНК протягом 2020 року, та отримала від компанії фінансову допомогу у розмірі 360 тисяч гривень для реконструкції мережі вуличного освітлення в с. Нехвороща по вулиці Центральній та в с. Соколова Балка по вулиці Польовій. Також силами Полтавської газонафтової компанії був проведений ремонт ділянки дороги в с. Соколова Балка по вулиці Тихій.