ПІДБИТО ПІДСУМКИ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ

Дата: 31.03.2021 16:35

Сьогодні компетентне журі підбило підсумки першого етапу обласного конкурсу на краще родинне дерево «Нашому роду нема переводу». Нижче подаємо фото робіт, представлених на конкурс, в тому порядку, в якому вони вибороли призові місця та набрали певну кількість балів (у порядку зменшення).

Отже, перше місце розділили між собою Воротник Аліна (Нехворощанська школа) і Михайлина Софійка (БДЮТ);
друге місце – Бугера Валерія (Лівенський НВК);
третє місце – Бігарі Дарина (Соколовобалківська школа);
четверте – Ковтун Анастасія (Маячківська школа);
п’яте – Севериненко Валерія (Соколовобалківська школа).
Далі йдуть роботи, представлені вихованцями дошкільних закладів, у такому порядку:
Олешко Арсен (Андріївка)
Карюк Вікторія (Соколова Балка)
Воронько Ілля (Андріївка)
Македон Аделіна (Нехвороща)
Тищенко Варя (Нехвороща)
Сагло Софія (Андріївка)
Гринь Денис (Маячка)
Солодовник Мілана (Нехвороща)
Воронько Даніїл (Маячка)
Жорняк Ілона (Нехвороща)
Чокирлан Рімма (Лівенське)
Каракуця Богдан (Нехвороща)
Губар Роман (Маячка)
Дацун Даніїл (Нехвороща)
Воронько Ілля (Лівенське)
Валявська Вікторія (Маячка)
Івашкевичус Мілана (Соколова Балка)
Попович Нікіта (Нехвороща)
Тімофєєва Таня (Маячка)
Малько Соломія (Соколова Балка)
Солодовник Артем (Нехвороща)
Шевченко Єва (Нехвороща)

«Непросто було визначити переможців, адже всі роботи дуже гарні, за кожною стоїть праця дітей і їх батьків, усі підходили до їх виконання старанно, – каже методист БДЮТ Олена Іопа. – Тому ми вдячні усім, хто взяв участь у конкурсі. Він відбірковий, тобто назва каже сама за себе – ми відібрали кращі роботи, які поїдуть в Полтаву і вже на обласному рівні змагатимуться за призові місця. Але питання навіть не в тому, чи вдасться комусь здобути перемогу, адже головне завдання конкурсу – прищепити дітям зацікавленість до свого родового коріння, аби знали вони не тільки батька-матір та дідуся-бабусю, а й пра-пра-пра… Це дуже важливо, адже держава починається з сім’ї, з міцної родини. Звідти починається і любов до батьківщини, там народжуються патріотичні почуття. Наш конкурс це довів сповна, бо тепер кожна дитина, яка рученятами творила «дерево» на великому аркуші паперу, усвідомить, що вона є продовжувачем свого роду, молодою гілочкою на його розлогій кроні. Тому від імені організаторів конкурсу хочу подякувати всім, хто долучився до нього».

Також підбито підсумки першого етапу виставки-конкурсу науково-технічної творчості, декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва та початкового технічного моделювання. Фото кращих робіти ми теж подаємо нижче.