МОЛОДЦІ «ЧАПАЯНИ»!

Дата: 08.04.2021 20:39

Фото без описуНебайдужі мешканці відділку «чапаєва», що у Нехворощі, вийшли прибрати кладовище. Згуртувала їх депутат нашої громади Оксана ШПАК. Перед тим вона викинула оголошення на своїй сторінці у Фейсбуці, запросила через сусідів та знайомих.

«Відгукнулися не так багато людей, як хотілося б, бо не всі прочитали моє запрошення, – розповідає Оксана Василівна. – Але зробили ми багатенько, вичистили від кущів та бур’янів стару частину кладовища, де давні покинуті могили. У ході робіт виникла ідея на прилеглій території висадити молоді деревця, щоб у майбутньому був парк. А ще хочемо встановити там паркан, буду звертатися з цим проханням до керівництва нашої громади. Тепер уже кілька чоловік мені телефонували, пропонуючи знову зібратися у вихідний, тоді більша кількість людей прийде. Бачу, сумлінних і небайдужих односельців у нас багато, і це радує. Хочу подякувати тим, хто прийшов сьогодні. Це ТРЕТЯК Віктор, АШУРОВА Наталя, ПРІЙДАН Світлана, ЧУЙКО Світлана, ЧУЙКО Владислава, БАРАНОВСЬКИЙ Олександр, БАРАНОВСЬКА Ольга, ХАРЧЕНКО Володимир, ПИЛІПЕНКО Оксана, ЗАБАРА Наталя, ШИЙКА Олександр. Спасибі всім!».