БУДУТЬ НОВІ КВІТНИКИ

Дата: 08.04.2021 23:20

Фото без описуВласне, тут, навпроти адмінбудинку Нехворощанської сільської ради, торік висаджувалися кущі троянд, але прямо в траву, за що депутати піддавали критиці такі «клумби». Тож тепер нове керівництво громади вирішило виправити цю ситуацію. Працівники відділу благоустрою викопали троянди і пересадили в парк біля центральної алеї, а сюди, до сільради, працівники комунгоспу під керівництвом директора Григорія БАЛАНИ завезли землю і з неї сформували квітники. На них вже висадили нові кущі троянд. Але ці роботи ще не завершені, бо пізніше по периметру клумби викладуть бордюрами.

Сьогодні рівняли землю і висаджували кущі троянд Анатолій МЯГКИЙ, Наталія ДІДЕНКО та Ірина ЗІНЧЕНКО.

Спасибі всім, хто бере участь у таких роботах, спрямованих на окультурення територій нашої громади. Це сьогодні тут – лише земля, а влітку вона вкриється квітами троянд і чорнобривців, тож радуватиме око перехожих і проїжджих.