ЗУСТРІЧ ІЗ СОКОЛОВОБАЛКІВЦЯМИ

Дата: 10.04.2021 23:01

Фото без описуСьогодні голова громади Віктор ДУБОВИЧ та його заступниця Світлана КАЛІНІЧЕНКО зустрілися з жителями багатоквартирних будинків, що в Соколовій Балці називаються «водгоспівськими». Вони обговорили низку нагальних проблем. Перш за все, жителів цього мікрорайону турбує зношена каналізаційна система, яку раз у раз переповнюється. Крім того, в аварійному стані перебувають каналізаційні колодязі, які можуть становити небезпеку для дітей. Ці гідроспоруди належить надійно закрити. Не менш важлива проблема з водомережею, яка теж працює не завжди надійно. Віктор Олександрович пообіцяв узяти ці питання під свій контроль і найближчим часом їх вирішити.

Крім того, люди просили доповнити дитячий ігровий майданчик новими гойдалками, аби не водити дітей до сусідніх будинків. Це теж, за словами В.Дубовича, не складно буде вирішити.