БЛІЦ-РОБОТА

Дата: 11.04.2021 22:10

Тільки-но фахівці-електрики взялися встановлювати залізобетонні електроопори на відрізку дороги, яку нехворощани називають «курська дуга», й аж до автозаправної станції, вчора весь день на них підвішувалися кабелі й ліхтарі, і вже з початком вечірніх сутінок вони загорілися яскравими вогнями. Практично 2-3 дні пішло на ці роботи від початку будівництва двокілометрової лінії вуличного освітлення до повного її підключення, було встановлено 52 ліхтаря, витрачено 325 тис. грн. Велика подяка за допомогу в цій справі керівництву Полтавської газонафтової компанії.

Крім того, за ці гроші закуплено необхідну кількість кабелю й ліхтарів для будівництва подібної лінії у селі Маячка. Також у планах керівництва нашої громади – реконструкція вуличного освітлення на відділку «калініна» у Нехворощі.