Наймолодші футболісти

Дата: 12.04.2021 23:33

Фото без описуМи вже розповідали на сайті, що вчора у Нехворощі на майданчику зі штучним покриттям відбулися футбольні змагання молодіжних команд. У тім числі гру провели наймолодші футболісти – команди «Оріль» (Лівенське) – Нехвороща (старша група) і команди Нехвороща-Гупалівка (молодша група).

«Нам треба залучати до гри у футбол хлопців з наймолодшого віку, – говорить голова нашої громади Віктор ДУБОВИЧ. – Адже спорт – це перш за все здоров’я. Власне, для того ми й будували цей стадіон, щоб на ньому грали діти не тільки з Нехворощі, а приїздили набратися бадьорості спортсмени з сусідніх сіл. Добре, що у нас в Лівенському є інструктор зі спорту, він активно залучає дітей до цієї справи. У найближчі вихідні тут теж будуть змагання».