Рівняємо грунтові дороги
Дата: 12.04.2021 23:36
Кількість переглядів: 206
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/0c88f7a8f952181dc583741a41bb7b2c.jpg)
Прохання до мешканців цих вулиць берегти свої дороги, утримуватися від руху по них після дощу, аби на поверхні знову не з’явилися глибокі рови.
«Аби в нас були фінансові можливості, то ми всі б дороги в наших селах заасфальтували, проте на даний час це неможливо, - каже голова громади Віктор ДУБОВИЧ. – Але хочеться допомогти людям таких вуличок, аби й до них можна було нормально доїхати».