ПОДЯКА ЗА ДОПОМОГУ

Дата: 12.04.2021 23:59

Фото без описуЯк кажуть, ніщо не передбачало біди. У суботу 10 квітня поривом вітру з даху Соколовобалківського сільського Будинку культури зірвало шифер. При падінні він пошкодив ще й покрівлю на кочегарці. Дякувати Богу, що саме в цей час біля закладу культури ніхто не відпочивав з дітками. Сьогодні обидві покрівлі полагоджено.

Тож хочу подякувати всім, хто оперативно відреагував на цю подію: голові Нехворощанської СТГ Віктору ДУБОВИЧУ, заступнику голови Світлані КАЛІНІЧЕНКО, депутату Володимиру ЗАМУЛІ, керівництву Полтавської газонафтової компанії, працівникам по благоустрою Нехворощанської СТГ Олексію МАНУЙЛЕНКУ, Олегу БИЧКУ, Олександру БАТРАКУ, Геннадію ЖУРАВЛЮ, водієві Михайлу ПОБЕРЕЖНЮКУ, а також Сергію КУЗЬМЕНКУ та Олександру ПИЛИПЕНКУ.

Директор клубного закладу Світлана ЖИТНИК