КОРИСНА СПІВПРАЦЯ

Дата: 14.04.2021 16:51

Фото без описуПриємно повідомити, що разом з новосанжарськими рятувальниками гуманітарну допомогу отримала й місцева пожежна охорона Нехворощанської СТГ на чолі з Василем УГЛЯЄМ, який зауважив: "Пожежна амуніція та обладнання тепер надійно служитиме нашим місцевим вогнеборцям, значно покращуючи їх реагування на пожежі та інші надзвичайні ситуації різного характеру. А також, завдяки цій підтримці наших німецьких колег, Нехворощанська громада тепер швидше та з меншими затратами зможе покращити рівень своєї пожежної охорони. На початковій стадії становлення нашої громади для нас це неабияка підтримка. Тож дуже дякуємо!".

Від усієї Нехворощанської СТГ на чолі з Віктором ДУБОВИЧЕМ виноситься подяка усім учасникам цього проєкту, а саме:

- місцевим пожежним частинам німецьких містечок Меерсбурґ (Meersburg) та Ланґенарґен (Langenargen) з регіону Боденського Озера, а також пожежній частині баварського містечка Фельден (Velden). Завдяки цим командам для нас було зібране й надане спорядження та пожежна амуніція;

- активістам та волонтерам міста Зінґен за оперативну організацію складської логістики на території Німеччини та остаточне пакування пожежної амуніції для відправлення до України;

- представнику ГО "Ротарі Клуб "Кобеляки" Віктору ПОПРУЗІ, який водночас є начальником Білицької місцевої пожежної охорони, за улагодження всіх бюрократичних процедур на території України та безпосередньо розмитнення даного гуманітарного вантажу;

- казначею німецької громадської організації "Німецько-Український Центр у м. Реґенсбурґ" (земля Баварія, Німеччина) Людмилі РІГЕР за фінансування даного проекту та за її власні переконання щодо доречності гуманітарної допомоги такого типу для нашого регіону.

Фото без описуДо речі, приємно зазначити, що під час такого важливого для нашої громади офіційного заходу, як звіт В.Дубовича про 100 днів роботи на посаді керівника Нехворощанської СТГ, Віктор Олександрович нагороджений Зіркою Дружби Народів срібного ступеню "У зв'язку з великими досягненнями в рамках міжнародного взаєморозуміння і в галузі гуманітарної діяльності та забезпечення миру" від ГО "Німецько-Український Центр у м. Реґенсбурґ".

На жаль, у зв'язку з карантинними обмеженнями, представники баварської громадської організації не змогли бути присутніми на цьому заході особисто, але фрау Рігер прокоментувала у листі: "Наша баварська громадська організація мала честь нагородити Зіркою Дружби Народів і Віктора Олександровича Дубовича, і колишнього директора Новосанжарської школи-інтернату та діючого керівника ГО ветеранів та інвалідів Полтавської області "Союз Чорнобиль України" Віктора ШКУРПЕЛУ, і Президента Сирії Башара АСАДА, Президента Північної Кореї Кім Чен ИНА та інших високоповажних людей. Тож будемо сподіватися, що, не зважаючи на такі важкі для обох країн часи у зв'язку з пандемією, для Нехворощанщини відкриються нові перспективи розвитку міжнародного партнерського співробітництва - не тільки заради культурного, професійного чи освітянського обміну багаторічним досвідом, а також і задля перейняття досвіду та підтримці щодо збереження навколишнього середовища - напрямку, який зараз особливо актуальний не тільки для Нехворощанської, а й для всіх інших приорільських громад.