«ВЕСЕЛКА-2021»

Дата: 16.04.2021 23:47

15 квітня на базі КЗ «Нехворощанський БДЮТ» відбувся І етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти «ВЕСЕЛКА». На жаль, у зв’язку з карантинними обмеженнями, захід проходив у дистанційному режимі, але це не завадило учасникам та їх керівникам підготувати яскраві номери та передати позитивний настрій членам журі через відео-виступи.

На конкурс було заявлено 22 концертні номери в 4 жанрах: вокал, інструментальний, хореографічний та малі театральні форми. Для участі в ІІ обласному етапі огляду потрібно було обрати з них 5 найкращих.

Переглянувши записи з виступами всіх учасників та оцінивши їх відповідно до затвердженого положення про огляд-конкурс, члени журі занесли до зведеного протоколу такі результати:

жанр «Вокал»:
І місце - Луньова Крістіна, учениця Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, пісня «Посміхалися».
ІІ місце – Ткачук Мілана, учениця Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, пісня «Веснянка».
ІІІ місце – Жорняк Анна, учениця ОЗ «Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів», пісня «Моя Україна» та ансамбль «Мелодія» ОЗ «Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів», пісня «Калина».

Поза конкурсом журі відзначило виступ Михайлини Соні з піснею «Мамин оберіг».

жанр «Інструментальний»:
І місце – колектив барабанщиць «Вірсавія» з номером «Дефіле» та колектив ложкарів «Пролісок» з композицією «А я все дивлюся…»

жанр «Хореографічний»:
І місце – колектив «Чарівний каблучок», вихованці КЗ «Нехворощанський БДЮТ».
ІІ місце – колективи «Адреналін» та «DekaDance», учні Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких.
ІІІ місце – гурт «Лівенчата», учні Лівенського НВК І-ІІ ступенів.

жанр «Малі театральні форми»:
І місце – Шевченко Артем, вихованець КЗ «Нехворощанський БДЮТ», гумореска «Ода салу».
ІІ місце – Скидан Світлана, учениця ОЗ «Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів», вірш «Мати» і номер-інсценізація «Лісова пісня», який виконали Підріз Микола, Ткачук Ярина та Манько Поліна, учні Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
ІІІ місце – Сульжик Вадим, гумореска «Череда», учень Лівенського НВК та Косенко Михайло, гумореска «Голосистий синок», учень Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Отже, відеозаписи з виступами п’яти учасників, які вибороли І місце, будуть направлені на участь у ІІ обласному етапі конкурсу «Веселка».

Вітаємо переможців, бажаємо їм успіхів та наснаги, втілення всіх мрій та перемоги на наступному етапі конкурсу!

Дякуємо членам журі, учасникам та їх керівникам, працівникам КЗ «Нехворощанський БДЮТ» за докладені зусилля та допомогу у підготовці і проведенні конкурсу.

Заступник начальника відділу освіти Яна ЛЕВАДНА.