ОТАК НАШІ ПРАЦЮЮТЬ!

Дата: 18.04.2021 15:06

Фото без описуСьогодні у Нехворощі на відділку «двадцятий» з ініціативи депутатів нашої громади Тетяни Леонідівни ГРИЦАЙ і Світлани Володимирівни БУГОРСЬКОЇ відбулося прибирання на місцевому кладовищі. Дружні двадцятяни вийшли великим колективом – більше 20 чоловік. За три години вони викосили бензокосарками і вигребли торішню траву, випиляли і вирубали зарості кущів, знесли докупи стихійні смітники. З початком робочого тижня все це буде вивезено з кладовища силами працівників відділу благоустрою.

Виконавчий комітет і особисто голова громади Віктор ДУБОВИЧ виносять подяку всім небайдужим, свідомим і працьовитим нехворощанам, які прибрали місце загального користування, де спочивають попередні покоління і куди їх родичі прийдуть у пасхальні дні. Їм приємно буде побачити, як «світиться» кладовище чистотою і порядком.

А нам приємно назвати імена тих, хто сьогодні, у вихідний, не пожалкував особистого часу і взяв участь у «великому прибиранні». Це наші односельці:

Тетяна ГРИЦАЙ
Світлана БУГОРСЬКА
Ольга і Володимир КАПУСТЯНИ
Ольга КУДРЯ
Вадим і Наталія ЛИТВИНИ
Руслан і Вікторія АЛЄКСЄЄНКИ
Микола і Катерина ШЕВЧЕНКИ
Наталія РУДЬ
Сергій і Юля ТИЩЕНКИ
Олена КОРНІЄНКО
Микола і Люба ВОРОТНИКИ
Аліна ШЕВЧЕНКО
Ірина ІЛЬЧЕНКО
Лариса МАНОЙЛО
Інна ГЕЦКО
Григорій КАСЯН
Вадим і Людмила ЖОРНЯКИ
Андрій БОБРОВ

Тепер Нехвороща ще в одному куточку стала чистішою, як і повинно бути з приходом весни. Спасибі всім!