ПЕРШЕ ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІ!

Дата: 01.05.2021 08:52

Фото без описуШановні жителі нашої дружної, роботящої громади!

Закінчився перший місяць весни і до нас приходить Першотравень – свято миру і вільної праці на оновленій землі. Яскраво зеленіють рослини, одягають ошатне біло-рожеве вбрання фруктові дерева, розкриваючи свої обійми сонячним променям. Повітря сповнене пташиного щебетом, пахощами весняних квітів, а душі людей – щирими сподіваннями на те, що прийде мир в Україну і будуть в нашій державі достаток та благополуччя.

Ми добре підготувалися до першотравневих свят, причепуривши оселі, двори, прилеглі території, громадські місця, підбілувавши деревця і висадивши квіти. Щиро дякуємо за всі корисні справи і вітаємо з днем трудівника, днем солідарності та взаємної підтримки у прагненні жити в мирному демократичному суспільстві.

Хай свято Весни, Миру і Праці виправдає усі сподівання, даруючи кожній родині благополуччя, спокій і достаток. Хай з весняним теплим сонечком і першими квітами принесе у Ваші оселі добро, тепло та затишок, радість, віру і надію!

З повагою –
голова громади Віктор ДУБОВИЧ,