ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НЕХВОРОЩІ ТА ГОСТІ НАШОГО СЕЛА! 9 травня (у неділю) ми відзначатимемо День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги).

Дата: 07.05.2021 15:04

Фото без описуШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НЕХВОРОЩІ
ТА ГОСТІ НАШОГО СЕЛА!

Цього дня о 9-й годині біля пам’ятника Слави у центрі села відбудеться мітинг, присвячений 76-й річниці Перемоги. Перед тим від сільського комунгоспу йтиме святкова колона, сформована з ансамблю барабанщиць, школярів, ветеранів, жителів села. Формування колони почнеться о 8 год. 40 хв., тож запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у святковій ході до пам’ятника.

Після мітингу, о 10 год. 30 хв. НА ВСІХ КЛАДОВИЩАХ СЕЛА, біля обелісків почнуться траурні мітинги, присвячені Дню пам’яті та примирення. Депутати сільської ради зачитають списки нехворощан, які загинули на фронтах Другої світової війни.

Запрошуємо Вас взяти активну участь у вшануванні пам’яті наших земляків, які віддали своє життя, перемагаючи нацизм!

Увага!
Під час проведення цих заходів просимо Вас дотримуватись карантинних вимог.
З повагою – керівництво громади.