9 травня – ДЕЬ МАТЕРІ

Дата: 09.05.2021 11:21

Фото без описуШановні земляки! Щороку в другу неділю квітучого травня українські родини вшановують Матерів. З цієї нагоди хай кожен з нас привітає ту найдорожчу людину, котра дарувала нам життя, несла свою колискову ніжність і донині просить для нас у Всевишнього щасливої долі. Мама – це невичерпне джерело любові й життєвої мудрості. Вона любить нас такими, якими ми є, незважаючи на наші характери й уподобання. Вона радіє нашим життєвим перемогам і серцем переживає за кожне випробування, послане нам долею. Ми знаємо, що так є завжди, але в буденних клопотах забуваємо подякувати мамі за це. Тому День матері нагадує про наш синівський обов’язок і дає привід вклонитися нашим матерям і попросити Бога, щоб дарував нашим ненькам непохитне здоров’я, Свою милість і многії літа.

Дорогі жінки нашої громади, яким випало щастя спізнати материнство! Нехай здоровими і щасливими будуть ваші діти: і рожевощока малеча, і статні юнаки та дівчата, і ті, кому роки вже вибілили скроні сріблом! Знаємо, що від їхнього щастя радіють і ваші серця, додають життєвої снаги. Доки ви є поруч нас, доти всі ми почуваємося дітьми. Спасибі вам за все! Шани Вам від людей, благословення від Всевишнього, любові, тепла й підтримки від дітей!

З повагою –
голова громади Віктор ДУБОВИЧ