ДОБРА СПРАВА Серед таких добрих справ (а їх чимало в Юрія ЮРЧЕНКА, жителя села Губарівка) - випуск фазанів у дику природу.

Дата: 14.05.2021 16:35

Нещодавно Юрій випустив у мисливські угіддя шість пар пернатих. Фазана Мисливського та Румунського смарагдового придбав за власні кошти на Дніпропетровщині та в Кременчуцькому спеціалізованому питомнику.

Серед болючих проблем, які завдають неповторної шкоди місцевій флорі і фауні - весняні та осінні підпали на сільгоспугіддях та водоймах. Тож місцеві мисливці закликають жителів не палити суху траву та очерет, в яких живцем гине потомство птахів і звірів.

"Мисливець - не той, хто уміє цілити з рушниці, а той, хто любить природу і робить для довкілля добрі справи" - пише сайт "Публічна бібліотека ім. О.Левицького".