12 травня в Андріївському сільському клубі відбулося засідання ради працівників культури на чолі з заступником голови Нехворощанської сільської ради Ольгою Станіславівною ХОМЕНКО.

Дата: 14.05.2021 16:36

Фото без опису12 травня в Андріївському сільському клубі відбулося засідання

Всіх учасників засідання, по родинному, як заведено в Україні, з хлібом-сіллю зустріла учасниця художньої самодіяльності СК Світлана ПРИМАСЮК.

Потім учасники наради переглянули онлайн записи на конкурс сімейних та родинних колективів СК та будинків культури нашої громади. Після перегляду кожен висловив свою думку про виступи, вказав на позитивні моменти і недоліки, які є час виправити.

Багато різних питань виникло під час наради. Це і проведення Дня вишиванки, концертів. Кожен з присутніх вніс свої пропозиції.

Тож попереду другий етап - участь в обласному огляді-конкурсі сімейних та родинних колективів.

А на завершення учасники зустрічі отримали невеличкі обереги - родинні підкови від керівника закладу Людмили Шашкової, які виготовлені на гуртку " Умілі руки".