КОНЦЕРТ У ЛІВЕНСЬКОМУ. Нарешті потепліло і масові заходи можна проводити на свіжому повітрі.

Дата: 16.05.2021 15:47

Фото без описуКОНЦЕРТ У ЛІВЕНСЬКОМУ
Нарешті потепліло і масові заходи можна проводити на свіжому повітрі. Тим більше, що біля Лівенського Будинку культури для цього є чудовий майданчик зі сценою. Вона цього разу стала не тільки місцем для виступу самодіяльних артистів, а й тематично оформленою фотозоною, яку відразу ж облюбувала малеча. Бо все тут нагадувало про побут 1940-х років.

Доки діти фотографувалися, глядачі займали свої місця. І ось ведучі Світлана ЗАВЕЗЬОН і Наталія НЕЧАЙ оголошують про початок концерту, присвяченого Дню Перемоги і Дню Матері.

З вітальними словами до присутніх звернулися заступники голови СТГ Зоя КОРОЛЕНКО та Микола ЗАВЕЗЬОН.
Своїми номерами порадували гурти «Діти України» та «Калина», танцювальні колективи «Дикий мед» та «Інста Чикулі», дует "Кульбабки" та юна співачка Аня ЯВТУШЕНКО. Гарно заспівали дівчата з «Дикого меду» Надія БУГЕРА і Наталія ДЗЮБА.

Учасниками концерту були не тільки місцеві учасники художньої самодіяльності, а й гості – гурт «Жайвір» з Нехворощі та Людмила ЛЕБЕДИН з Маячки.

А насамкінець усі частувалися смачним капусняком, уміло приготовленим Ольгою КУЦЕНКО.
Потім для молоді була дискотека.

Про це на своєму сайті розповіла лівенчанка, учасниця художньої самодіяльності Лариса КАЛІНІЧЕНКО.

Фінансову допомогу на підготовку свята надали депутати СТГ Василь БІЛОКІНЬ і Віктор САКЕВИЧ, лівенчани Андрій МАСЛЕЙ та Юрій ОНИЩЕНКО.

Керівництво громади висловлює подяку цим помічникам та всім учасникам художньої самодіяльності, які взяли участь у концерті, за змістовну програму і вдало організоване для земляків дозвілля.