Шановні мешканці громади, учасники робочої групи з розробки Стратегії розвитку Нехворощанської територіальної громади!

Дата: 17.05.2021 22:13

Фото без описуВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
Шановні мешканці громади, учасники робочої групи
з розробки Стратегії розвитку
Нехворощанської територіальної громади!

Виконавчий комітет Нехворощанської сільської ради інформує, що 20 травня планується проведення другого засідання робочої групи. В рамках заходу будуть презентовані результати кабінетного дослідження соціально-економічного розвитку громади і обговорено анкетування для громади і бізнесу.

Враховуючи карантинні обмеження, формат засідання буде змішаним: офлайн і онлайн. Для того, щоб можна було приєднатися до обговорення, просимо усіх зацікавлених осіб надсилати інформацію щодо участі на електронну пошту natalarud72@gmail.com з поміткою «Участь у засіданні робочої групи 20.05.2021». Це необхідно для забезпечення Вашого підключення до заходу. Інформацію потрібно надати до 16.00 год. 19 травня 2021 року.

Для членів робочої групи повідомляємо, що засідання відбудеться 20 травня у приміщенні Нехворощанського сільського Будинку культури об 11 год. 30 хв.