15 травня місто Зіньків приймало учасників традиційного змагання «Краще спортивне село Полтавщини».
Дата: 17.05.2021 22:16
Кількість переглядів: 296
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/5f88cb4f7b8dc7d92c9b7ce0fdfb6fc9.jpg)
15 травня місто Зіньків приймало учасників традиційного змагання «Краще спортивне село Полтавщини». Спортивний захід організував Полтавський обласний осередок фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
Серед учасників змагань була і група спортсменів з нашої громади, яких підготували інструктори зі спорту виконавчого комітету сільської ради Олександр САВЧЕНКО, Іван КРАВЦОВ та Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ.
У складі нашої групи були футболісти Олександр СТЕФУРАК, Віталій КОВАЛЕНКО, Максим ОЛЕШКО, Сергій САКЕВИЧ, Микола МОШУРА, Сергій ОЛЕШКО, Ярослав ТЕОДОРОВИЧ і Владислав ГОЛОБОРОДЬКО.
У змаганнях з дартсу (метання коротких стріл в круглу мішень) брали участь подружжя РІЙ – Андрій і Наталія.
Гирю вагою 24 кг підіймав Михайло ДУДЛА.
У теніс зіграли Лідія ПОЛУХІНА і Денис БАРАНОВСЬКИЙ.
У шашкових баталіях брала участь Ліза ШТАНЬКО (між іншим, посіла ІІ призове місце і здобула срібну медаль), а в шахових – Іван КРАВЦОВ.
У загальному заліку наші гравці посіли десяте місце. Це досить непоганий результат, якщо взяти до уваги, що їх зібрали й підготували до змагань за два тижні.
Інструктори зі спорту дякують керівництву громади за наданий транспорт і можливість взяти участь у змаганнях, спортсменам – за старання дати якомога вищі результати, а Максиму САВЧЕНКУ – за чудові фото.