Дата: 17.05.2021 22:16

Фото без описуЗАХИЩАЛИ ЧЕСТЬ ГРОМАДИ
15 травня місто Зіньків приймало учасників традиційного змагання «Краще спортивне село Полтавщини». Спортивний захід організував Полтавський обласний осередок фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Серед учасників змагань була і група спортсменів з нашої громади, яких підготували інструктори зі спорту виконавчого комітету сільської ради Олександр САВЧЕНКО, Іван КРАВЦОВ та Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ.

У складі нашої групи були футболісти Олександр СТЕФУРАК, Віталій КОВАЛЕНКО, Максим ОЛЕШКО, Сергій САКЕВИЧ, Микола МОШУРА, Сергій ОЛЕШКО, Ярослав ТЕОДОРОВИЧ і Владислав ГОЛОБОРОДЬКО.

У змаганнях з дартсу (метання коротких стріл в круглу мішень) брали участь подружжя РІЙ – Андрій і Наталія.

Гирю вагою 24 кг підіймав Михайло ДУДЛА.

У теніс зіграли Лідія ПОЛУХІНА і Денис БАРАНОВСЬКИЙ.

У шашкових баталіях брала участь Ліза ШТАНЬКО (між іншим, посіла ІІ призове місце і здобула срібну медаль), а в шахових – Іван КРАВЦОВ.

У загальному заліку наші гравці посіли десяте місце. Це досить непоганий результат, якщо взяти до уваги, що їх зібрали й підготували до змагань за два тижні.

Інструктори зі спорту дякують керівництву громади за наданий транспорт і можливість взяти участь у змаганнях, спортсменам – за старання дати якомога вищі результати, а Максиму САВЧЕНКУ – за чудові фото.