Настає літо, але роботи з благоустрою не меншає. І добре, коли у громаді є небайдужі люди, які беруть особисту участь у прибиранні громадських місць.

Дата: 19.05.2021 18:58

Фото без описуПрикладом тому - жителі відділку "чапаєва" у Нехворощі Олександр КОСТЯНИЙ і Наталія АШУРОВА, які з власної ініціативи обкосили високу траву навколо зупинки, де діти чекають автобуса. А учениця місцевоЇ школи Віта ШЕВЧЕНКО сьогодні самостійно прибрала сміття, якого багато накопичилося біля зупинки.

"На жаль, не всі такі свідомі, як ці люди, - розповідає Оксана ШЕВЧЕНКО. - Бо хтось же накидав пляшок, пакетів, одноразових стаканчиків, коробки з-під цигарок, тощо. Ясна річ, що то не школярі, а ті, хто зупинку перетворив на місце свого вечірнього дозвілля".

Що ж, так було завжди: одні прибирають, інші насмічують. Оксана Василівна, як депутат нашої громади, висловлює подяку свідомим односельцям за бажання бачити рідне село чистим і красивим.