На 37-му кілометрі траси Нехвороща-Соколова Балка з'явиться зупинка.

Дата: 21.05.2021 16:46

Фото без описуМаленькі автобусні зупинки у місцях, де люди очікують громадського транспорту, – річ дуже потрібна. Особливо в негоду, коли в очікуванні автобуса потрібно захиститись від дощу та вітру.

Нарешті така зупинка з’явиться на 37-му кілометрі траси Нехвороща-Соколова Балка, перед поворотом на село Шедієве. Друга – безпосередньо перед цим селом на дорозі з Нехворощі, де діти щоранку чекають на шкільний автобус. Нині ці металеві зупинки виготовляють шедіївці Віктор Володимирович БОРСУК та Василь Олександрович ТКАЧ.

Така ж зупинка з’явиться і в Соколовій Балці. Її власноруч будує Микола Олександрович ПОГОРІЛИЙ – зварювальник фермерського господарства «Деметра» (керівник – депутат СТГ Володимир ЗАМУЛА).

Про придбання матеріалів на всі три зупинки подбало керівництво нашої громади, виділивши кошти з місцевого бюджету.