"Роботи ведуться повільно, бо робимо все своїми силами, без підрядників"
Дата: 22.05.2021 12:04
Кількість переглядів: 343
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/946ef70f9afb6afa9719746b1a93cb99.jpg)
«Роботи ведуться повільно, бо робимо все своїми силами, без підрядників, – розповідає Микола Анатолійович, який сьогодні працює на посаді заступника голови громади. – В основному задіяні люди з бригади по благоустрою, а це двоє-троє чоловік, і то працюють вони тут лише в дощову погоду, коли не можуть прибирати територію села. У спортзалі належить ще замінити електропроводку і встановити відповідні ліхтарі, закласти два вікна, а на інших встановити грати, вирівняти підлогу, облаштувати роздягальню, тощо. Плануємо до осені все завершити і відсвяткувати відкриття майданчика. Нас у цьому підтримують депутати Василь БІЛОКІНЬ та Віктор САКЕВИЧ, підтримує молодь. Сподіваємось, що знайдуться і спонсори, які допоможуть придбати спортінвентар».