Жителі нашої громади віком від 18 до 59 років можуть ЗАПИСАТИСЯ НА ЩЕПЛЕННЯ від коронавірусу вакцинами AstraZeneсa

Дата: 27.05.2021 20:54

УВАФото без описуГА!
ВАЖЛИВІ ОГОЛОШЕННЯ
Жителі нашої громади віком від 18 до 59 років, у яких діагностовано захворювання ендокринної системи, серцево-судинні захворювання, хронічні захворювання дихальних шляхів, нервової та сечовидільної систем, органів кровотворення та крові, а також онкологічні захворювання, можуть ЗАПИСАТИСЯ НА ЩЕПЛЕННЯ від коронавірусу вакцинами AstraZeneca (виробник Південна Корея), Короновак (виробник Китай) Пфайзер (виробники Німеччина та Велика Британія).

Бажаючі пройти щеплення можуть звертатися за більш детальною інформацією до своїх сімейних лікарів.

Також вищевказаними вакцинами можуть вакцинуватися люди віком від 60 до 64 років. Запис – так само в сімейних лікарів.