Керівництво Полтавської газонафтової компанії придбало подарунки дітям-нехворощанам з особливими потребами.

Дата: 27.05.2021 20:58

Наближається перший день літа, який на державному календарі позначено як День захисту дітей. З цього приводу керівництво Полтавської газонафтової компанії придбало подарунки дітям-нехворощанам з особливими потребами.

Сьогодні до кабінету голови громади Віктора ДУБОВИЧА запросили дев’ятирічного Тимура ФУРЦЕВА, аби вручити йому такий подарунок. І Віктор Олександрович, і начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Нехворощанської сільської ради Анна КАРАКУЦЯ бажали Тимурові не поспішати дорослішати, а насолоджуватися дитинством – цим прекрасним періодом людського життя. І головне – зростати на радість своїм батькам.