ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 28.05.2021 15:53

Фото без описуШановні земляки! Бригада благоустрою нашої СТГ вдячна всім, хто цінує нашу роботу, хто користується контейнерами для роздільного збору використаного посуду. Тепер менше пляшок потрапляє в річку, в яри та кущі.

Але разом з тим нерідко є випадки, коли в ці контейнери люди вкидають пакети з побутовими та харчовими відходами, і навіть тушки загиблих тварин. Тому маємо до вас ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ: будь ласка, користуйтесь цими контейнерами тільки за їх призначенням. Тобто, в одне відділення вкидаємо пластиковий посуд, в друге – скляний посуд (але не віконне скло!), у третє – металеві банки з-під пива чи солодких напоїв. Банки з-під консервів чи фарби вкидати в контейнери теж не слід!

Пам’ятайте, що контейнери - це не сміттєві баки, і потім зібрані відходи вибирають з них такі ж люди, як і ви. Тому просимо вас поважати нашу працю. Дякуємо кожному з вас за розуміння!
З повагою – відділ благоустрою СТГ