ПОДАРУНКИ ДІТЯМ

Дата: 02.06.2021 23:43

Фото без описуНе вперше у нашій громаді молодіжна організація «БЕМС», очолювана Олесею ДУБОВИЧ, організовує благодійні акції до святкових дат. Цього разу ініціативна молодь вирішила зібрати подарунки для дітей, чиї батьки опинилися у складних життєвих обставинах, і вручити їх з нагоди міжнародного дня захисту дітей. Виконати цю приємну місію доручили представникам служби у справах дітей виконавчого комітету Нехворощанської сільської ради. Тож сьогодні такі подарунки одержали нехворощанські сім’ї ВЕЛИЧКО, ПЕТЛЯ та РИБКА. П’ятий подарунковий набір поїхав у село Лівенське до сім’ї МУХІНИХ, його вручить заступник голови громади Микола ЗАВЕЗЬОН.

Приємно, що з-поміж нас є така молодь, котра гуртується навколо добрих справ. Спасибі їм від імені всієї громади за небайдужість та ініціативність!