Завершився обласний конкурс художньої самодіяльності «Веселка», що проходив серед учнів закладів загальної середньої та вихованців закладів позашкільної освіти.

Дата: 04.06.2021 21:50

Фото без описуУ ньому брали участь і юні таланти з нашої громади.
У відбірковому турі переможцями вийшли:

у жанрі «Малі театральні форми» –
Артем ШЕВЧЕНКО (Нехворощанський БДЮТ, гумореска «Ода салу», керівник В.М.Жовта)
Світлана СКИДАН (Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ст., вірш «Мати», керівник Т.І.Солодовник)
Михайло КОСЕНКО (Соколовобалківський ЗЗСО І-ІІІ ст., вірш «Голосистий синок», керівник К.Г.Яхно)

У вокальному жанрі –
Крістіна ЛУНЬОВА (Соколовобалківський ЗЗСО І-ІІІ ст., пісня «Посміхалися», керівник Ю.В.Марченко)
Мілана ТКАЧУК (Соколовобалківський ЗЗСО І-ІІІ ст., пісня «Веснянка», керівник І.О.Діденко)
Ансамбль «МЕЛОДІЯ» (Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ст., пісня «Калина», керівник І.О.Діденко)
Анна ЖОРНЯК (Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ст., пісня «Моя Україна», керівник І.О.Діденко)
Софія МИХАЙЛИНА (Нехворощанський БДЮТ, пісня «Мамин оберіг», керівник А.В.Затолока)

У хореографічному жанрі –
Колектив «ЧАРІВНИЙ КАБЛУЧОК» (Нехворощанський БДЮТ, танець «Ой, у гаю при Дунаю, керівник Є.Ю.Штогріна)
Колектив «ДЕКАДЕНС» (Маячківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. акад. Левицьких, керівник В.В.Маслей)
Колектив «АДРЕНАЛІН» (Маячківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. акад. Левицьких, керівник В.В.Маслей)

В інструментальному жанрі –
Колектив барабанщиць «ВІРСАВІЯ» (Нехворощанський БДЮТ, номер «Дефіле», керівник В.Ю.Лещенко)
Колектив ложкарів «ПРОЛІСОК» (Нехворощанський БДЮТ, номер «А я все дивлюся», керівник В.Ю.Лещенко)
З названих переможців відбіркового туру участь в обласному конкурсі взяли Артем ШЕВЧЕНКО, Крістіна ЛУНЬОВА, «Чарівний каблучок», «Вірсавія» і «Пролісок».

В умовах карантину конкурс проходив таким чином: учасники записували свої виступи на відео, яке потім відправляли до Полтави для оцінювання.

Наприкінці травня в Полтавському ОЦЕВУМі відбулося засідання журі цього конкурсу в такому складі (на знімках):
Євген ДУДНИК, директор, викладач класу ударних інструментів Полтавської дитячої музичної школи №1 імені П.І.Майбороди, заслужений працівник культури України;

Світлана ЗАКІРОВА, майстер сцени, артист балету Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя;

Наталія ІВАНОВА, художній керівник і головний диригент Заслуженого ансамблю пісні і танцю України «Лтава» імені Валентина Міщенка Полтавського міського будинку культури;

Юлія ШУСТОВА, артистка-ляльковод вищої категорії Полтавського академічного обласного театру ляльок, викладачка театрального відділення Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко.

Компетентне журі досить прискіпливо оцінювало кожен виступ, не беручи до уваги технічну якість наданого відео, а звертаючи увагу виключно на виконавську майстерність учасників конкурсу, на рівень підготовки дітей.

На жаль, цього разу наші діти не отримали призових місць. Сподіваємось, для керівників гуртків це стане стимулом краще працювати з дітьми, вдосконалюючи їх виконавську майстерність, артистичні дані, природній хист. А для дітей – бажанням і надалі працювати над собою, не поривати з мистецтвом і прагнути до нових перемог.

Дорогі наші діти! Для нас ви – найкращі! І ложкарі, і барабанщиці, і солісти, і танцюристи, і читці. Упевнені: перемоги обов’язково будуть за вами наступного разу, бо вас любить і підтримує вся громада. Ми пишаємось вами і віримо у вас, дякуємо за участь у конкурсі, за старанність і відповідальність. Всі ви – молодці!