ХОЧ І НЕВДАЛИЙ СТАРТ…

Дата: 06.06.2021 10:19

Фото без описуСьогодні туристична команда вчителів нашої громади взяла участь у 44-му обласному семінарі-практикумі з техніки пішохідного туризму, який проходив на базі оздоровчого табору «Ромашка», що в селі Кустолові Кущі Кобеляцького району. У змаганнях взяли участь 7 команд з різних куточків Полтавщини.

Під час змагань команда Нехворощанської СТГ (тренер Григорій Володимирович КАСЯН) показала такі результати:
з командного виду – 6 місце;
зв’язок двійок – 5 місце;
з туристичного орієнтування «лабіринт» - 4 місце.

В призи ми зуміли увійти в конкурсній програмі:
туристична пісня – 2 місце;
конкурс лайфхак – 2 місце.

Треба сказати, що команда вчителів нашої громади більше десяти років не брала участь у подібних змаганнях, тому старт не можна назвати вдалим. Однак програма була насиченою і дуже цікавою, тому всім сподобалось вести боротьбу за призові місця. А головне – ми змістовно відпочили, познайомилися з туристами інших громад. Віримо, що для нас це не останній старт з пішохідного туризму, що відтепер ми постійно братимемо участь у цих змаганнях, захищаючи честь нашої СТГ.

Від членів команди хочемо висловити велику вдячність голові громади Віктору Олександровичу ДУБОВИЧУ за фінансування нашої поїздки на змагання.

Олександр САВЧЕНКО,
інструктор-методист з фізичної
культури і спорту відділу освіти
Нехворощанської СТГ