ДЕВ’ЯНОСТО ВЕСЕН, ДЕВ’ЯНОСТО ЛІТ…
Дата: 06.06.2021 16:33
Кількість переглядів: 219
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/7d857e6eb61e02c192e9108d0705598d.jpg)
Майже двадцять років живе вона в Андріївці, куди переїхала після того, як чоловік пішов за Межу. Звикла вже до Полтавщини, до нашого села, знає багатьох односельців, тут теж її поважають. І сьогодні голова громади Віктор ДУБОВИЧ разом із своєю заступницею Світланою КАЛІНІЧЕНКО приїхали особисто привітати Антоніну Афанасіївну з таким почесним, мудрим, світлим ювілеєм. Побажали неодмінно дійти до свого сторіччя, не втрачаючи здоров’я, оптимізму, цікавості до навколишнього світу. Зігріватися любов’ю великої родини. А в ювілярки, між іншим, троє дітей, шестеро онуків і четверо правнуків! Отже, життя прожито недаремно, і хай воно триває ще довго-довго!