ДЕВ’ЯНОСТО ВЕСЕН, ДЕВ’ЯНОСТО ЛІТ…

Дата: 06.06.2021 16:33

Фото без описуСаме стільки сьогодні в долі Антоніни Афанасіївни КРИЧЕВСЬКОЇ , котра нині живе у селі Андріївка. А коріння її – на Волині, де народилася і виросла, звідки почалася її життєва стежка. Коли вийшла заміж – переїхала на Чернігівщину, там тривалий час вчителювала, навчала наймолодших учнів-початківців. Це завдяки їй сотні допитливих дівчаток і хлопчиків навчилися писати, читати, пізнавати світ, навчилися бути допитливими. Досі там Антоніну Афанасіївну шанобливо згадують її колишні учні й подумки дякують за науку і материнську підтримку.

Майже двадцять років живе вона в Андріївці, куди переїхала після того, як чоловік пішов за Межу. Звикла вже до Полтавщини, до нашого села, знає багатьох односельців, тут теж її поважають. І сьогодні голова громади Віктор ДУБОВИЧ разом із своєю заступницею Світланою КАЛІНІЧЕНКО приїхали особисто привітати Антоніну Афанасіївну з таким почесним, мудрим, світлим ювілеєм. Побажали неодмінно дійти до свого сторіччя, не втрачаючи здоров’я, оптимізму, цікавості до навколишнього світу. Зігріватися любов’ю великої родини. А в ювілярки, між іншим, троє дітей, шестеро онуків і четверо правнуків! Отже, життя прожито недаремно, і хай воно триває ще довго-довго!