Сьогодні голова громади Віктор ДУБОВИЧ та його заступники Зоя КОРОЛЕНКО і Микола ЗАВЕЗЬОН мали приємну нагоду привітати з життєвим ювілеєм директорку Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ст. імені академіків Левицьких Людмилу БИЧКОВУ.

Дата: 09.06.2021 19:08

Фото без описуБажали шановній винуватиці торжества найголовнішого – здоров’я, бо воно є запорукою довголіття, бадьорості, гарного настрою. Інше в Людмили Григорівни вже є – життєвий і професійний досвід, повага колег, учнів та односельців, любов рідних. Тому ця ювілейна дата – лише полустанок, від якого належить рухатися далі, до поставленої мети і до здійснення мрій.

Після вітань керівники громади обговорили з Л.Г.Бичковою перспективи наповнення навчального закладу учнями та створення для них максимально комфортних умов. Зокрема, йшлося про харчоблок, будівництво нового туалету, тощо. Уже зараз у школі активно ведуться ремонтні роботи.