Дата: 09.06.2021 19:10

Фото без описуСьогодні голова громади Віктор ДУБОВИЧ та його заступники Зоя КОРОЛЕНКО і Микола ЗАВЕЗЬОН побували у Маячківському ЗДО «Перлинка», де разом з його завідувачкою Тетяною РОЗНІР оглянули заклад і його територію, котельню. Визначилися з об’ємом робіт, які належить виконати в рамках підготовки дитсадка до осінньо-зимового періоду, адже тут чекають поповнення вихованцями з Лівенського.

Віктор Олександрович озвучив намір провести опалення в коридор, який поки що використовують лише влітку як ігрову кімнату. Якщо він опалюватиметься взимку, то теж буде задіяний для проведення різноманітних заходів з дітьми.
Також було відзначено, що в цілому приміщення закладу в гарному стані, є теплі спальні кімнати, ігрові, їдальня, кухня, санвузол, тощо. Непогана і територія – простора, з літнім павільйоном та квітниками.