Сьогодні голова громади Віктор ДУБОВИЧ та його заступники Зоя КОРОЛЕНКО і Микола ЗАВЕЗЬОН побували у Маячківському ЗДО «Перлинка»
Дата: 09.06.2021 19:10
Кількість переглядів: 277
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/dbf1349a6e6b6dbee02652ad12b76602.jpg)
Віктор Олександрович озвучив намір провести опалення в коридор, який поки що використовують лише влітку як ігрову кімнату. Якщо він опалюватиметься взимку, то теж буде задіяний для проведення різноманітних заходів з дітьми.
Також було відзначено, що в цілому приміщення закладу в гарному стані, є теплі спальні кімнати, ігрові, їдальня, кухня, санвузол, тощо. Непогана і територія – простора, з літнім павільйоном та квітниками.