ВДЯЧНІ ЗА УВАГУ І ДОПОМОГУ
Дата: 15.06.2021 14:35
Кількість переглядів: 212
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/d3111844f086790f305b86f3646c7c0a.jpg)
«Хочу висловити щиру подяку працівникам Нехворощанського Центру надання соціальних послуг за їхню працю, за їхню увагу до нас, людей похилого віку. Мені періодично доводиться звертатися і до перукарки Аліни ЖОРНЯК, і до швачки Катерини КОТЕНКО, і вони завжди оперативно і якісно надають свої послуги. Так само працівник Геннадій ПОЛІШКО, який приходить до нас додому і, здається, вміє все: і траву покосити, і дерево обпиляти, і при потребі щось відремонтувати – завжди з розумінням наших проблем. Спасибі цим людям!
Окремо наша вдячність адмінперсоналу Центру, роль яких в організації такої роботи дуже велика. Приміром, коли у мене виникла потреба терміново з’їздити у Нові Санжари і я звернулася за допомогою до директорки Мирослави РОЖКО, то вона без зайвих зволікань надала соціальне таксі, а водій Шаміль РАДЖАБОВ звозив без нарікань.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/759b016241c3cddbe79df455fac840dd.jpg)
Якщо можна, розмістіть фото цих працівників Центру НСП, які мають благородне покликання відгукуватися на потреби односельців, приходити з допомогою до тих, хто її чекає.
Цю подяку зі мною розділяють усі мої сусіди – такі ж пенсіонерки, які теж вдячні працівникам Центру. Це Тамара Яківна ГОНЧАРУК, Олександра Микитівна АНТОНЕНКО, Наталія Іванівна СКЛЯР і Марія Петрівна ЧЕРКАС».