Їм варто подякувати від імені всіх односельців.

Дата: 17.06.2021 10:02

Фото без описуЛіто – сезон постійних клопотів по господарству, і не тільки домашньому. Особливо в таку щедру на дощі пору, коли зелень росте, як за тропічних умов. Тож покосити траву в центрі села, тим більше в громадських місцях, навести порядок на сільських кладовищах, провести хімічну обробку карантинних бур’янів, а треба, то й паркан чи дах підправити – усе вміють Олег БИЧКО та Олексій МАНУЙЛЕНКО, працівники соколовобалківської бригади з благоустрою. Керівництво громади забезпечує їх усім необхідним: бензином, мастилами, запчастинами до тримерів і бензопил, іншими сучасними інструментами, а нещодавно придбали для них спецодяг.

Тут же працює і Людмила ОЛЕШКО, яка доглядає за квітниками, прибирає в адмінбудинку та громадських місцях.
«Це мої перші помічники, – розповідає заступниця голови громади Світлана КАЛІНІЧЕНКО. – Порядок у селі підтримується завдяки цим людям, які вміють виконувати будь-яку роботу. І головне – виконувати добросовісно. Їм варто подякувати від імені всіх односельців».