Дата: 18.06.2021 23:01

Фото без описуНещодавно голова громади вітав з 85-річчям нехворощанку Марію Яківну ЗАБАРУ, а сьогодні такий же ювілей у її чоловіка Григорія Івановича. Тож і його приїхали поздоровити заступниці голови Зоя КОРОЛЕНКО та Ольга ХОМЕНКО, побажали зустріти ще не один ювілей, розпитали про життя іменинника. Народився він у Нехворощі, на «калінінському» відділку, і відразу після закінчення школи почав працювати у колгоспі. «Пам’ятаю не тільки колгосп імені Калініна, а ще колгосп «Комунар» у повоєнну пору, – розповідає Григорій Іванович. – Все життя минуло в колгоспі…».

Подружжя Забарів виростили двох дітей: син тепер мешкає на Закарпатті, а дочка – в російському Смоленську, якраз приїхала до батьків на гостини. А ще у Марії Яківни і Григорія Івановича – п’ятеро онуків і шестеро правнуків! Життя прожито недаремно і є для кого жити далі.