ПРОЦЕС ПІШОВ!

Дата: 18.06.2021 23:05

Фото без описуЯк ми анонсували, сьогодні був перший рейс спецавтомобіля для збору твердих побутових відходів. За графіком він працював у селах Шедієве, Лівенське, Маячка. Як розповів заступник голови громади Микола ЗАВЕЗЬОН, люди з цікавістю зустріли нову техніку на своїх вулицях і багато хто скористався можливістю позбутися відходів цивілізованим способом, а не викидаючи їх десь в кущі. Вони схвально відгукувалися про це нововведення, радили, як підкоригувати пункти збору сміття, аби зручно було і жителям, і працівникам комунгоспу. Розпитували, як краще «пакувати» відходи в пакети, аби їх можна було швидко навантажувати в кузов автомобіля.

Отже, почин вдалий. 18 червня збір відходів проходитиме на території Соколовобалківського округу.