Перші вантажівки прибули в села Нехворощанщини.

Дата: 18.06.2021 23:06

Фото без описуМи вже розповідали, що голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Вікторович ЛОТОУС відгукнувся на прохання керівництва нашої громади і безкоштовно надав тисячу тонн щебеню для ремонту наших доріг. Після того пройшов тендер на визначення перевізника, і вже перші вантажівки прибули в села Нехворощанщини. Зокрема, сьогодні два «тридцятитонники» завезли щебінь у село Лівенське. Заступник голови громади Микола ЗАВЕЗЬОН розповів: «Ми поки що складуємо щебінь на одну купу, а потім уже своїми силами розвозитимемо на дороги всього нашого округу. Це нам як знахідка, бо таким чином бодай частково вирішимо проблему ремонту своїх доріг. Варто подякувати Віктору Лотоусу за надану допомогу».