20 червня – ДЕНЬ БАТЬКА

Дата: 20.06.2021 11:04

Фото без описуЯк і День матері, це свято відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу, в тім числі в Україні. Припадає воно на третю неділю червня.

Мудрий і сильний, добрий і справедливий, найкращий у світі – таким є тато для кожного з нас. Це він турботливо вкривав теплою ковдрою на ніч, це його веселі жарти перетворювали вихідні на суцільний згусток позитиву. Татові натруджені руки допомагали змайструвати першу в житті годівничку, а його гострий розум завжди виручав під час розв’язання підступної задачки з математики.

Тож усі татусі нашої громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього дня! Нехай Ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими й щасливими зростають Ваші діти. Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословення Вам і Вашим родинам!