Шановні мешканці нашої громади! Прийміть щирі вітання зі Святою Трійцею!
Дата: 20.06.2021 11:09
Кількість переглядів: 280
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/64628b99eaa40cc8ec4bda8ddb924f1c.jpg)
Хай Свята Трійця і надалі приносить вам радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому. Здоров’я всім, злагоди в міцних родинах, а нашій державі та громаді — єдності, миру і розквіту!
З повагою –
голова громади Віктор ДУБОВИЧ,
заступники голови громади
Ольга ХОМЕНКО
Зоя КОРОЛЕНКО
Світлана КАЛІНІЧЕНКО
Микола ЗАВЕЗЬОН