НОВА ЗУПИНКА з’явилася у нашій громаді, цього разу в Соколовій Балці, а конкретніше – на початку вулиці Садової.

Дата: 24.06.2021 20:57

Фото без опису«Там учні щоранку чекають на шкільний автобус і ми давно планували збудувати для них затишну зупинку, – розповідає заступниця голови громади Світлана КАЛІНІЧЕНКО. – Матеріали придбали за бюджетні кошти, наші працівники з благоустрою Олег БИЧКО та Олексій МАНУЙЛЕНКО підготували майданчик під зупинку. А виготовив її Микола ПОГОРІЛИЙ – газоелектрозварник СФГ «Деметра», яким керує депутат СТГ Володимир ЗАМУЛА. Нехворощанський підприємець Владислав МИХАЙЛЕНКО виготовив дошки для сидінь в зупинці, наш односелець Микола ГЕРАСИМЕНКО допоміг пофарбувати її й «обшити» профнастилом, а водій «Деметри» Сергій ОЛЕШКО перевіз на постійне місце. Там депутат СТГ Анатолій КОРНІЄНКО своїм катерпіллером відвантажив і встановив зупинку. Отак спільними зусиллями зробили ще одну добру справу в нашому селі».