Вийшли на толоку, аби впорядкувати сільський пляж «карпенково».

Дата: 25.06.2021 21:07

Дружно вийшли сьогодні лівенчани на толоку, аби впорядкувати сільський пляж «карпенково». Викосили і вигребли майже гектар території, зібрали й вивезли до чотирьох центнерів торішнього сміття і непотребу, облаштували санітарну яму, завезли пісок.

«Попрацювати вийшли працівники виконкому, сільського Будинку культури й бібліотеки, – розповідає заступник голови громади Микола ЗАВЕЗЬОН. – Плануємо тут облаштувати волейбольний і футбольний майданчики. У проведенні цих робіт нам дуже допомогли депутати СТГ Василь БІЛОКІНЬ і Віктор САКЕВИЧ, техніку надав орендар Юрій ОНИЩЕНКО. Найбільш активні учасники толоки – лівенчани Світлана ЗЕЛЕНСЬКА, Надія БУГЕРА, Денис БАРАНОВСЬКИЙ, Норай БАБАЯН, Ірина ШЕЛЕМБА. Хоча сподівались, що прийде більше людей. Особлива моя подяка небайдужій молоді, яка працювала добросовісно, нарівні з дорослими. Це Іванка ШЕЛЕМБА, Валерій СІМ’ЯН, Ігор ДЗЮБА, Ярослав КУЦЕНКО, Максим ХОЛОДНИЙ, Едуард БАБАЯН, Максим МАЦКО, Вадим СУЛЬЖИК та інші. Кожен з них доклав часточку своєї праці для того, щоб і в Лівенському була гарна зона відпочинку біля води».