ЩИРА ВДЯЧНІСТЬ

Дата: 27.06.2021 14:42

Фото без описуСьогодні вночі до адміністратора цієї сторінки надійшло повідомлення такого змісту:
"Доброї ночі, шановні нехворощани! Хочу подякувати фельдшерці невідкладної допомоги Оксані Григорівні ШЕВЧЕНКО за її чуйність, професійність, людяність, доброту і увагу. Так трапилося, що в годину ночі із суботи на неділю (тобто вже 27. 06) довелося викликати невідкладну допомогу. Приїхала саме пані Оксана з Нехворощі. Настільки уважна, привітна, яким і повинен бути справжній медик, по декілька раз перепровіряла, перепитувала, як і коли сталося захворювання. Надала кваліфіковану медичну допомогу і розумні поради, і наголосила, виходячи з хати: раптом ще щось до ранку трапиться, то телефонуйте, будемо щось думати. Я хочу сказати, що нехворощанам повезло з такою людиною. А Вам, пані Оксано, і Вашій родині бажаю щастя, здоров'я та Божого благословення. Боженько за Вашу доброту і щирість, Вас благословить на все хороше. Ще раз щиро дякую!

З повагою - жителька Крутої Балки
Ліна ОСТАПЧЕНКО"