РОБОТИ ВИКОНАНО НА 70 ВІДСОТКІВ !
Дата: 30.06.2021 23:06
Кількість переглядів: 201
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/4fdc110122dd64f7e2b84096501b3200.jpg)
«Так, уже виконано щонайменше 70 відсотків із запланованого обсягу робіт, – підтверджує виконроб Микола МАСЛІЙ. – Наша бригада тут працює з осені минулого року і за цей час ми повністю замінили дах, провели демонтаж внутрішнього та зовнішнього облицювання стін, окремих внутрішніх перегородок, стелі, підлоги тощо. На даний час цілком завершено будівництво нових перестінків у будівлі, відповідно до проєктної документації. Також завершено штукатурку стін всередині приміщення, збудовано внутрішні системи опалення, водопостачання й каналізації. Замінено всі вікна. Нині завершуємо зовнішнє утеплення стін – ці роботи вже йдуть до завершення. Потім візьмемося за облаштування п’яти ганків зі світлопрозорих конструкцій, з них четверо матимуть пандуси. Далі – електротехнічні роботи і внутрішнє оздоблення (встановлення міжкімнатних дверей, шпаклювання, фарбування, укладання кахельної плитки, встановлення радіаторів опалення і сантехніки, тощо. Також благоустрій території: тротуари, автостоянка, місця для майбутніх квітників. Але це вже не такі складні роботи, як у підготовчий період, нині все йде набагато веселіше. Тому за умови вчасного фінансування ми до початку осені впораємося з усім об’ємом, який нам було визначено, і запевняю вас: лікарню матимете кращу, ніж первісно передбачалося в проєкті реконструкції. Бо проєкт зараз коригується, аби все було не просто надійно, а й виглядало по сучасному і красиво, щоб фасад цієї споруди був архітектурно привабливим».
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/dd11e4cd178a4ffb9371cd7318dbae72.jpg)
Отже, відкриття медзакладу наближається з кожним днем. Уже немає сумніву, що нехворощани дочекаються такого свята, бо вже більша половина запланованих робіт – позаду.