1 липня – ДЕНЬ АРХІТЕКТУРИ
Дата: 01.07.2021 17:46
Кількість переглядів: 502
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/cf1eebefd49e7c9bc7e2898ae3955de8.jpg)
Відсьогодні у нашій громаді начальником відділу архітектури, містобудування, капітального будівництва та інвестицій починає працювати Інна Миколаївна ЧЕРНУХА. Привітаймо її з професійним святом і побажаймо вдалого старту, натхнення, яскравих задумів і наснаги для їх реалізації, сміливих проєктів та бездоганного їх втілення, гідного визнання результатів роботи. Щоб здоров’я не підводило і настрій був тільки піднесений! Ми раді бачити Вас у нашій команді!
З повагою – голова громади Віктор ДУБОВИЧ,
апарат виконавчого комітету Нехворощанської
сільської ради та депутатський корпус