УВАГА! ЗВЕРНЕННЯ СОКОЛОВОБАЛКІВСЬКОГО ЗЗСО І-ІІІ ст.

Дата: 02.07.2021 22:05

Фото без описуДо уваги всіх екосвідомих жителів громади!

За ініціативи голови ТГ Віктора ДУБОВИЧА, наша школа ранньою весною долучилась до довготривалого екологічного проєкту «…І ЗАЦВІТЕ У НАС ПАВЛОВНІЯ».

Під керівництвом вчителів біології та юних екологів учні, вчителі і працівники закладу з цікавістю і азартом взялися за роботу. Підготували місце, порахували та висіяли насіння. І процес пішов! Діти з цікавістю спостерігали за першими сходами, ростом і розвитком рослин.

На сьогоднішній день маємо результат – 500 добротних саджанців павловнії, яким потрібне постійне місце висадки і догляд?? Тож закликаємо до співпраці всіх небайдужих жителів нашої громади!!!

Просто візьміть (БЕЗКОШТОВНО) саджанець (можна й не один) у школі, висадіть його в себе вдома. Регулярний полив, трішки догляду – і все! Через 4-5 років наша громада навесні потопатиме у цвітінні павловнії, це і є головна мета проєкту!!!

Знову невтомно наголошуємо, що наша сила – в єдності!
ЗАЦВІТЕ І В НАС ПАВЛОВНІЯ!!!