На життєвому календарі – 85!
Дата: 03.07.2021 20:28
Кількість переглядів: 209
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/fc8967bdc397ac004e9047be1b5f34f2.jpg)
Та не тільки колгоспною роботою повнилися її будні, ще ж вдосталь було й сімейних турбот. Антоніна Самсонівна виховала трьох дітей – Григорія, Олександра і Людмилу, які потім обдарували її п’ятьма онуками, тепер уже і троє правнуків навідуються до бабусі у двір.
Сьогодні всі вони зберуться за святковим родинним столом, адже у їхньої мами, бабусі та прабабусі на життєвому календарі – 85! Поважна дата, з якою Антоніну Самсонівну вже привітали секретар сільської ради Світлана БУГОРСЬКА і депутат нашої СТГ Тетяна ГРИЦАЙ. Вручили яскравий букет липневих квітів і від імені голови громади Віктора ДУБОВИЧА та від себе особисто бажали ювілярці здоров’я й довголіття, щоб у її світлиці з кожним роком більшало правнучат і повнилася хата радістю.