Поздоровили з поважною життєвою датою
Дата: 04.07.2021 20:32
Кількість переглядів: 301
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/9ce6e110958ad1cbb49776aa8e78a4a6.jpg)
У 1958 років вийшла заміж і удвох з чоловіком збудували дім, виростили сад і двох доньок, діждали двох онуків і двох правнуків. На жаль, торік Микола Макарович відійшов за Вічну межу, тому Лідія Степанівна зосталася сама. На подвір’ї є невелике господарство, за хатою – город, тож є біля чого клопотатись.
Але сьогодні тут багатолюдно: з’їжджаються і сходяться рідні, щоб привітати Лідію Степанівну з 85-річчям. Завітали до ювілярки і заступниці голови нашої громади Світлана КАЛІНІЧЕНКО та Зоя КОРОЛЕНКО, поздоровили з поважною життєвою датою, передали вітання від голови СТГ Віктора ДУБОВИЧА, бажали ще довго-довго залишатися такою ж бадьорою, веселою, життєрадісною, не коритися рокам і щодня радіти донькам, онукам і правнукам.