Олеся ДУБОВИЧ, голова нашої молодіжної організації«БЕМС», розпочала участь у програмі «Молодь змінить Україну»

Дата: 05.07.2021 20:35

Фото без описуОлеся ДУБОВИЧ, голова нашої молодіжноі? організаціі? «БЕМС», розпочала участь у програмі «Молодь змінить Украі?ну» для молодих патріотичних украі?нців, активних у громадському житті краі?ни, які готові бути рушіи?ною силою ефективних змін державі з урахуванням європеи?ського досвіду.

Офлаи?н-зустріч відбувалась у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського, де зібрались 60 цьогорічних учасників та учасниць програми, випускники фонду, партнери, тренери, експерти.

Першою присутніх привітала Христина ГАВРИЛИШИН-БАТРУХ, президентка Фонду родини Богдана Гаврилишина.
На цікавих панельних дискусіях міські голови Миргородськоі?, Скороходівськоі та Пирятинськоі територіальних громад розповіли про плани та ідеі?, про труднощі та досягнення в роботі.

Молодіжнии? делегат до ООН 2020-2021 років Дмитро ТОМЕНКО дуже цікаво та натхненно ділився досвідом, як думати глобально, а діяти локально! Говорив, що необхідно починати з маленьких змін навколо себе і залучати молодь до вирішення насущних проблем.

Другии? день команди розділились по локаціях. Наша представниця Олеся ДУБОВИЧ потрапила до команди в с.Петрівка Чутівського раи?ону.

Неи?мовірно теплии? та яскравии? прии?ом чекав на учасників. Дуже корисні маи?стер-класи та тренінги проводили висококваліфіковані професіонали ІСИП Олександр Миколаи?ович - міськии? голова Кобеляцькоі міськоі? ради з 2006-2015 років, та Вікторія КОСТЮК - голова громадськоі? організаціі? «Агенція розвитку громад,» амбасадорка Фонду у Рівненськіи? області.

Надзвичаи?но потужними в інформаційному плані та цікавими виявились ці два дні!
Продовжуємо навчання в онлаи?н-форматі та генеруємо нові ідеі? для розвитку нашоі? Нехворощанської громади!